گروه طراحی سایت گرافیکاپ

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید

مشاوره جهت طراحی سایت

درباره ما

درباره ما

گرافیکاپ در سال 1380 با رویکردی متفاوت و با روش های نوین تبلیغات اینترنتی و بازاریابی و روشهای منحصر به فرد با طراحی وب‌سایت چندی از شرکت های بزرگ و چندتن از هنرمندان شروع به فعالیت در حوزه طراحی‌وب‌سایت کرد. حوزه فعالیت گرافیکاپ به مرور گسترده‌تر شد و سایت‌های خبری، شرکتی، سازمانی بیشتری طراحی و اجرا گردید. اکنون گرافیکاپ با سابقه‌ای بیش از 14 سال و کارنامه‌ای با بیش از دویست وب‌سایت، یکی از پرسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین گروه‌های منسجم طراحی وب‌سایت کشور محسوب می‌شود. به عقیده ما در حال حاضر طراحی گرافیکی بزرگترین چالش وب پارسی است. از این رو ویژگی برجسته وب‌سایت‌های ما، طراحی و توسعه وب‌سایت‌ براساس طراحی گرافیکی (UI) اختصاصی است. طراحی گرافیکی کلیه وب‌سایت‌ها بر طبق نظر مشتری و بر اساس زمینه فعالیت و ماهیت وب‌سایت انجام می‌گیرد

برنامه‌نویسی وب‌سایت

از لحاظ برنامه‌نویسی محدودیتی در اجرای پروژه‌ها وجود ندارد. بسته به نوع کاربری وب‌سایت زبان برنامه‌نویسی و سیستم مدیریت وب‌سایت انتخاب می‌شود. پیشنهاد ما برای پروژه‌های خبری، شخصی، شرکتی، سیستم مدیریت محتوای وردپرس (WordPress CMS) است. همچنین برای پروژه‌های بزرگتر با ماهیت اطلاع‌رسانی سیستم مدیریت محتوای دروپال (Drupal CMS) پیشنهاد می‌شود.

پروژه‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیکی بر اساس چهارچوب نرم‌افزاری‌های شناخته شده نظیر Yii, Laravel, Zend و همچنین CMS اختصاصی گرافیکاپ (براساس زبان PHP) طراحی و برنامه‌نویسی خواهد شد.

برنامه‌نویسی Front-end وب‌سایت‌ها بر اساس آخرین استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب (W3C) و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیای وب نظیر Jquery, Ajax, Angular JS و … انجام می‌گیرد. وب‌سایت‌های گرافیکاپ بصورت واکنش‌گرا (Responsive) طراحی شده و جهت نمایش صحیح در موبایل‌ها و تبلت‌ها بهینه می‌شوند.

بهینه‌‌سازی موتورهای جستجوگر (SEO)

کارشناسان گرافیکاپ با رعایت کلیه استانداردها در پروسه دو مرحله‌ای برنامه‌نویسی وب‌، گام نخست بهینه‌‌سازی موتورهای جستجوگر را به‌صورت پیش‌فرض انجام می‌دهند.

تیم ما هم‌چنین جهت SEO پیشرفته و بهینه‌سازی وب‌سایت بر اساس کلمات کلید خاص توان فنی فوق‌العاده‌ای دارد.

استراتژی دیجیتال

بسیاری از صاحبان مشاغل بدون داشتن برنامه و استراتژی مدون و مشخص، پا به عرصه جهانی وب گذاشته و به‌همین دلیل بازخورد مدنظر را دریافت نمی‌کنند.

طراحی و راه‌اندازی یک وب‌سایت، بدون داشتن استراتژی معین، برنامه‌ریزی صحیح، محتوای مفید و حضور در شبکه‌های اجتماعی سود چندانی در کسب و کارهای اینترنتی در پی نخواهد داشت. مشاورین گرافیکاپ پیش از شروع پروسه طراحی وب‌، با ارائه پیشنهادات فنی و استراتژیک، از آغاز در کنار مشتریان خواهد بود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نوین راه کار (گرافیکاپ) می باشد.