گروه طراحی سایت گرافیکاپ

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید

مشاوره جهت طراحی سایت

ایرانسل اپلیکیشن گیشه را برای تهیه بلیت جشنواره موسیقی فجر ارائه کرد

ایرانسل اپلیکیشن گیشه را برای تهیه بلیت جشنواره موسیقی فجر ارائه کرد

جشنواره موسیقی فجر امسال از 21 لغایت 28 بهمن برگزار می شود و خوانندگان و گروه های موسیقی داخلی و خارجی در جریان آن به ارائه آثار خود خواهند پرداخت.

تازگی کارهای ارائه شده در این رویداد، باعث شده که بسیاری تمایل به حضور در آن را داشته باشند و در نتیجه همچون جشنواره فیلم فجر، خرید بلیت های این رویداد به سختی امکان پذیر است. از همین رو، روایط عمومی ایرانسل با ارسال یک بیانیه خبری از تهیه اپلیکیشنی با نام گیشه برای این منظور خبر داده که در ادامه توجه شما را به این بیانیه جلب می کنیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، علاقمندان به حضور در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر که از 21 تا 28 بهمن 94 برگزار می‌شود می‌توانند با دانلود و نصب نرم‌افزار گیشه، بلیت اجراهای این جشنواره را تهیه کنند.

خرید بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر از ساعت 15 روز سه‌شنبه ششم بهمن ماه در نرم‌افزار گیشه امکان‌پذیر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، «گیشه» نخستین نرم‌افزار کاربردی جامع خرید دیجیتال بلیت در ایران است که دسترسی به منابع متعدد و گسترده خرید الکترونیکی بلیت را برای کاربران فراهم می‌کند و با استفاده از آن می‌توان اطلاعات و جزئیات مربوط به بلیت مورد نیاز را مشاهده و خریداری کرد تا به این ترتیب از اتلاف وقت و هزینه برای خرید حضوری بلیت جلوگیری شود.

همچنین نرم‌افزار گیشه، کاربران را در جریان برنامه تئاترها، کنسرت‌ها، فیلم‌های در حال اکران، گالری‌ها و برنامه‌های گردشگری قرار می‌دهد و امکان خرید و دریافت الکترونیکی بلیت از طریق این برنامه را برای آنان میسر می‌کند. امکان مشاهده فهرست دوره‌های آموزشی هنری و ثبت‌نام در این دوره‌ها نیز از طریق «گیشه» امکان‌پذیر است.

دریافت جزییات هر برنامه از قبیل هنرمندان، عوامل، عکس‌ها، آواها، نشانی محل اجرا و نمایش آن روی نقشه و مسیریابی از طریق نرم‌افزار کاربردی گیشه میسر است.

کاربران می‌توانند نرم‌افزار کاربردی گیشه را از صفحه اختصاصی آن در وب‌سایت ایرانسل به نشانی gisheh.irancell.ir و یا بازارهای اندرویدی Myket و کافه بازار دانلود و نصب کنند.

ارسال دیدگاه

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نوین راه کار (گرافیکاپ) می باشد.