گروه طراحی سایت گرافیکاپ

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید

مشاوره جهت طراحی سایت

چند نکته کلیدی در طراحی سایت

با گذشت زمان روش ها و تکنیک های جدیدی به وجود می آیند. در این مقاله چند نکته کلیدی در ارتباط با طراحی سایت جذاب و کاربردی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

الگوهای عمودی و اسکرولینگ :

امروزه با افزایش استفاده کاربران از تلفن های همراه ، ترافیک حاصل از آن نیز رو به افزایش بوده و با ترافیک دسکتاپ برابری می کند . این موضوع بدان معنی می باشد که بهتر است سایت ها به صورت عمودی طراحی شوند. در صفحات نمایش کوچک تر ( موبایل ها و تبلت ها و... ) به اسکرول بیشتر نیاز است لذا طراحان وب سایت مجبور به ایجاد رابط کاربری با ماهیت عمودی می باشند.

کاربردی ترین نکات در طراحی سایت

محتوا :

کاربران به دنبال محتوا هستند . هرچند هم که طراحی زیبایی داشته باشید اگر محتوا و اطلاعاتی مناسب نداشته باشید مخاطبین خود را از دست خواهید داد . بنابراین برای انتخاب محتوای وب سایت دقت بسیاری به خرج دهید.

سرعت بارگذاری صفحات :

تعداد کاربران اینترنت روز به روز در حال افزایش است اما سرعت اتصال افراد به اینترنت با یکدیگر برابر نیست . از این رو سرعت بارگذاری مهمترین فاکتور در رتبه بندی به حساب می آید. بنابراین داشتن وب سایتی روان و سبک موجب رضایت مشتری و افزایش درآمد خواهد شد.

ایرانسل اپلیکیشن گیشه را برای تهیه بلیت جشنواره موسیقی فجر ارائه کرد

جشنواره موسیقی فجر امسال از 21 لغایت 28 بهمن برگزار می شود و خوانندگان و گروه های موسیقی داخلی و خارجی در جریان آن به ارائه آثار خود خواهند پرداخت.

تازگی کارهای ارائه شده در این رویداد، باعث شده که بسیاری تمایل به حضور در آن را داشته باشند و در نتیجه همچون جشنواره فیلم فجر، خرید بلیت های این رویداد به سختی امکان پذیر است. از همین رو، روایط عمومی ایرانسل با ارسال یک بیانیه خبری از تهیه اپلیکیشنی با نام گیشه برای این منظور خبر داده که در ادامه توجه شما را به این بیانیه جلب می کنیم.

چگونگی افزایش تعداد بازدیدکننده وبسایت

بسیاری از طراحان وب سایت علاقه مند به بهبود و افزایش تعداد بازدید از صفحات وب سایت خود می باشند اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند. در این مقاله به مطالعه روش ها و استراتژی هایی که باعث تحقق این امر خواهند شد ، می پردازیم.

ایجاد نام تجاری با طراحی وب سایت

یکی از مهم ترین جنبه های طراحی وب سایت ، برند سازی است. برخی از وب سایت ها نگاهی حرفه ای دارند به طوری که کلیه اقدامات خود را در راستای ایجاد یک برند از طراحی سایت انجام می دهند و این امر موجب تقویت برند در دید کاربران و بهبود در سئو وب سایت و بهینه سازی سایت خواهد شد. وب سایت خود را به برندی منحصر به فرد تبدیل کنید.

اهمیت طراحی مجدد وب سایت

به روز رسانی وب سایت بخش مهمی از طراحی و اجرا یک وبسایت می باشد و این امر نشانه ای از تعمیر و نگهداری مناسب از سایت در دیده کاربران می باشد ، هم چنین بدون به روز رسانی سایت شما کهنه و منسوخ شده به نظر خواهد رسید. بنابراین طراحی مجدد منجر به لذت بخش تر و کاربردی تر شدن وب سایت شما خواهد شد. البته ناگفته نماند طراحی سایت مجدد نیازمند هزینه و زمان (حتی چند ماه ) است بنابراین به برنامه ریزی جامعی نیاز است.

استفاده موثر از رنگها در طراحی وب سایت

نکاتی بسیار جالب در حوزه رنگ در طراحی وبسایت موجود و مورد بحث می باشند. در واقع استفاده از "رنگ" عنصری کلیدی در یک طراحی سایت است. البته رنگ ها هیچ گونه تاثیر مستقیمی در سئو و بهینه سازی وب سایت ندارند. اما با جذب و افزایش مخاطب به طور غیر مستقیم موجب بهبود در سئو سایت و بهینه سازی سایت می گردند .

طراحی سایت باشگاه مشتریان

یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه و روش ها برای معرفی نمودن تمامی کار ها به اشخاص مختلف طراحی سایت می باشد و شما در هر صنفی با هر نوع فعالیتی که باشید می توانید از طراحی وب سایت استفاده نمایید . طراحی سایت باشگاه و کلوپ مشتریان می تواند بسیار مفید باشد .

ضرورت یا عدم ضرورت تسلط طراح بر کدنویسی در طراحی وب سایت

در این مقاله به بررسی لزوم آشنایی و تسلط طراح وب سایت بر کدنویسی و مزایای این شناخت و آگاهی می پردازیم.
اصطلاح طراحی وب سایت اصطلاح گسترده ای است و تعریف این واژه بسته به برداشت افراد از آن تفاوت دارد. در تعریف عده ای، طراح وب شخصی است که طرح های خلاقانه و حرفه ای در فتوشاپ یا سایر نرم افزارهای طراحی را ایجاد نموده و در تعریف عده ای نیز مسئول نشانه گذاری زبان html است.

اهمیت جنبه های بصری در طراحی سایت

جنبه های بصری تاثیرقابل توجهی بر طراحی سایت دارند. طبق آمار یک وب سایت خوب متشکل از: 1/3 هنر ، 1/3 کسب و کار و 1/3 علم می باشد. توسعه دهندگان همواره برای کسب سود بیشتر برای نام تجاری و هم چنین سئو و بهینه سازی وب سایت خود در تلاش اند که این مسئله به چالش بزرگی میان طراحان تبدیل شده است.

Pages

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نوین راه کار (گرافیکاپ) می باشد.